Νέα

Call for Papers for the special session Motivating Students with Mobiles for STEM" (MsM for STEM 2017) within the IEEE Global Engineering Education Conference to be held in Athens Greece, 25-28 April 2017, supported by IEEE.

Call for Papers for the special session “Learning and Assessment Analytics in STEM Education” (LAA-STEM'15) within the 18th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2015), to be held from 20-24 September 2015, Palazzo dei Congressi, Florence, Italy, supported by IEEE.

Call for Papers for the special session “Motivating Students with Mobiles” (MsM’2015) within the 9th International Conference on Interactive Mobile Communication Technologies and Learning (IMCL2015), to be held in Thessaloniki, GR, 19-20 November 2015, supported by IEEE.

The special session “Motivating Students with Mobiles” (MsM’2014) within the 8th International Conference on Interactive Mobile Communication Technologies and Learning (IMCL2014)

Εκδήλωση με θέμα: «Δημιουργώντας τη δική μου επιχείρηση πληροφορικής: εμπειρίες, προκλήσεις και προοπτικές»

Δωρεάν Σεμινάριο «Κατασκευή Ιστοσελίδων με WordPress»

Εκδήλωση με θέμα: «Information Systems @ Business Planning: εργαλεία και πρακτικές»

Παρουσίαση Διπλωματικών Εργασιών – Ακαδημαϊκό Έτος 2012-2013

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος για μία (1) θέση συνεργάτη σε "Σχεδιασμό και ανάπτυξη αλγορίθμων απεικόνισης πληροφορίας, καθώς και τεχνικών οπτικής αναλυτικής (visual analytics), και εφαρμογή τους στην υλοποίηση ενός συστήματος εντοπισμού ανωμαλιών σε κρίσιμα περιβάλλοντα ασύρματων δικτύων αισθητήρων"

Εκπόνηση Διδακτορικής Διατριβής στα Πληροφοριακά συστήματα (Ιανουάριος 2011)
Μεταπτυχιακές Σπουδές Στα Πληροφοριακά Συστήματα (Master in Information Systems M.I.S) (Φεβρουάριος 2011)
Εκπόνηση Διδακτορικής Διατριβής στα Πληροφοριακά συστήματα (Μάϊος 2010)
Μεταπτυχιακές Σπουδές Στα Πληροφοριακά Συστήματα (Master in Information Systems M.I.S) (Φεβρουάριος 2010)
Μεταπτυχιακές Σπουδές Στα Πληροφοριακά Συστήματα (Master in Information Systems M.I.S) - Περίληψη Πρόσκλησης (Φεβρουάριος 2010)
Ημερίδα Διπλωματικών Εργασιών (Φεβρουάριος 2010)
Εκπόνηση Διδακτορικής Διατριβής στα Πληροφοριακά συστήματα (Δεκέμβριος 2009)
Παρουσίαση Διπλωματικών Εργασιών των Μεταπτυχιακών Φοιτητών του Δ.Π.Μ.Σ. στα Πληροφοριακά Συστήματα (Φεβρουάριος 2009)
Πρόγραμμα Ημερίδας ΠΜΣ στα Πληροφοριακά Συστήματα (Φεβρουάριος 2009)
Πρόσκληση Ημερίδας ΠΜΣ στα Πληροφοριακά Συστήματα (Φεβρουάριος 2009)
Νέα του Δ.Π.Μ.Σ. στα Πληροφοριακά Συστήματα στον επίσημο ιστότοπο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Νέα του Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Νέο Site του CONTA από Αυγουστο 2001.

Για σχόλια και πληροφορίες επικοινήστε με το διαχειριστή

Locations of visitors to this page